-13%

LED люстра 64W, 3 режими світла, чорна
4 736 ₴
4 120,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0004503
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал + силікон
Колір: чорний
Діаметр кілець: 800мм, 1000мм
Висота (макс.): 1200 мм
Стельове кріплення: коло 130 мм
Джерело світла: led стрічка (розташована всередині кільця)
Потужність: 64W+64W
Три режими кольору світла: теплий, холодний, нейтральний
Комплектація пультом: так
Тип люстри: підвісна
Колір: чорний
Діаметр кілець: 800мм, 1000мм
Висота (макс.): 1200 мм
Стельове кріплення: коло 130 мм
Джерело світла: led стрічка (розташована всередині кільця)
Потужність: 64W+64W
Три режими кольору світла: теплий, холодний, нейтральний
Комплектація пультом: так
Тип люстри: підвісна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Висота (макс.) | 1200 мм |
| Діаметр кілець | 800 мм, 1000 мм |
| Джерело світла | led стрічка (розташована всередині кільця) |
| Комплектація пультом | Да |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал люстри | метал + силікон |
| Потужність | 64W+64W |
| Наявність пульта | Да |
| Потужність, W | 124W (62+62) |
| Стельове кріплення | коло 130 мм |
| Температура світла, К | регулюється |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Тип люстри | Підвісна |
| Три режими кольору світла | теплий, холодний, нейтральний |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 120,32 ₴

