-13%

LED люстра 50W, 3 режими світла, біла
3 756 ₴
3 267,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0004508
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал + силікон
Колір: білий
Діаметр кілець: 600мм, 800мм
Висота (макс.): 1400 мм
Довжина: 1450 мм
Стельове кріплення: коло 130 мм
Джерело світла: led стрічка (розташована всередині кільця)
Потужність: 50W+50W
Три режими кольору світла: теплий, холодний, нейтральний
Комплектація пультом: так
Тип люстри: підвісна
Колір: білий
Діаметр кілець: 600мм, 800мм
Висота (макс.): 1400 мм
Довжина: 1450 мм
Стельове кріплення: коло 130 мм
Джерело світла: led стрічка (розташована всередині кільця)
Потужність: 50W+50W
Три режими кольору світла: теплий, холодний, нейтральний
Комплектація пультом: так
Тип люстри: підвісна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Висота (макс.) | 1400 мм |
| Діаметр кілець | 600 мм, 800 мм |
| Довжина: | 1450 мм |
| Джерело світла | led стрічка (розташована всередині кільця) |
| Комплектація пультом | Да |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал люстри | метал + силікон |
| Потужність | 50W+50W |
| Наявність пульта | Да |
| Потужність, W | 100W (50+50) |
| Стельове кріплення | коло 130 мм |
| Температура світла, К | регулюється |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Тип люстри | Підвісна |
| Три режими кольору світла | теплий, холодний, нейтральний |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 267,72 ₴

