Матеріал люстри: метал + скло
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Колір плафона: коричневий
Кількість плафонів: 4
Розміри люстри: 500х500мм
Висота: 320мм
Стельове кріплення: коло 130мм (внутрішнє коло)
Джерело світла: 4 лампи Е27
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Комплектація лампочками: ні
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Колір плафона: коричневий
Кількість плафонів: 4
Розміри люстри: 500х500мм
Висота: 320мм
Стельове кріплення: коло 130мм (внутрішнє коло)
Джерело світла: 4 лампи Е27
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір плафона | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 320мм |
| Дизайн плафона, мм | 130 |
| Діаметр плафона | 130 мм |
| Джерело світла | 4 лампи Е27 |
| Кількість ламп | 4 |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кількість плафонів | 4 |
| Максимальна потужність лампочки | 40 ватів |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Розмір кріплення | 130 мм |
| Розміри люстри | 500х500 мм |
| Стельове кріплення | коло 130мм (внутрішнє коло) |
| Тип кріплення | стельова планка |
| Колір корпусу | Бронза |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 122 ₴



