-13%

Люстра з 8 скляними плафонами, патрон E27, чорна
3 103 ₴
2 699,61 ₴
- В наявності
- Код: SLF0004916
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра модерн: 7529803-8 BK+ВК
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Колір плафона: чорний
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 8
Розмір люстри – 950х750 мм
Висота люстри – 300 мм
Стельова основа – 120 мм
Джерело світла - 8 ламп Е27
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Тип люстри – стельова
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Колір плафона: чорний
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 8
Розмір люстри – 950х750 мм
Висота люстри – 300 мм
Стельова основа – 120 мм
Джерело світла - 8 ламп Е27
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Тип люстри – стельова
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота люстри | 300 мм |
| Дизайн плафона, мм | 130 |
| Діаметр плафона | 130 мм |
| Джерело світла | 8 ламп Е27 |
| Кількість ламп | 8 |
| Колір люстри | чорний |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кількість плафонів | 8 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Розмір кріплення | 120 мм |
| Розмір люстри | 950х750 мм |
| Стельова основа | 120 мм |
| Тип кріплення | стельова планка |
| Тип люстри | Стельова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699,61 ₴



