-13%

Люстра з 6 скляними плафонами, патрон E27, чорна/прозора
2 450 ₴
2 131,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0004925
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Колір плафона: прозорий
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 6
Довжина люстри – 700 мм
Висота люстри – 200 мм
Стельова основа – 120 мм
Джерело світла - 6 ламп Е27
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Тип люстри – стельова
Колір люстри: чорний
Колір плафона: прозорий
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 6
Довжина люстри – 700 мм
Висота люстри – 200 мм
Стельова основа – 120 мм
Джерело світла - 6 ламп Е27
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Тип люстри – стельова
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота люстри | 200 мм |
| Дизайн плафона, мм | 130 |
| Довжина люстри | 700 мм |
| Діаметр плафона | 130 мм |
| Джерело світла | 6 ламп Е27 |
| Кількість ламп | 6 |
| Колір люстри | чорний |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кількість плафонів | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Розмір кріплення | 120 мм |
| Стельова основа | 120 мм |
| Тип кріплення | стельова планка |
| Тип люстри | Стельова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 131,50 ₴


