-13%

Люстра з 9 скляними плафонами, патрон G9, бронза/біла
3 920 ₴
3 410,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0004929
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра модерн: 7529806-9 BRZ+WH
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: бронза
Колір плафона: білий
Діаметр плафона: 100 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 9
Висота люстри: макс. - 750мм (осьова трубка: 200мм + 300мм)
Діаметр люстри – 900 мм
Розмір кріплення до стелі – 120 мм
Джерело світла - 9 ламп G9
Максимальна потужність лампочки 40 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: бронза
Колір плафона: білий
Діаметр плафона: 100 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 9
Висота люстри: макс. - 750мм (осьова трубка: 200мм + 300мм)
Діаметр люстри – 900 мм
Розмір кріплення до стелі – 120 мм
Джерело світла - 9 ламп G9
Максимальна потужність лампочки 40 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота люстри | макс. - 750 мм (осьова трубка: 200 мм + 300 мм) |
| Дизайн плафона, мм | 100 |
| Діаметр люстри | 900 мм |
| Діаметр плафона | 100 мм |
| Джерело світла | 9 ламп G9 |
| Кількість ламп | 9 |
| Колір люстри | бронза |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Кількість плафонів | 9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Розмір кріплення | 120 мм |
| Розмір кріплення до стелі | 120 мм |
| Тип кріплення | стельова планка |
| Тип світильника | підвісний на стрижні |
| Колір корпусу | Бронза |
| Цоколь | G9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 410,40 ₴

