-13%

Люстра з 6 скляними плафонами, патрон E27, чорна
1 878 ₴
1 633,86 ₴
- В наявності
- Код: SLF0005119
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Колір плафона: чорний
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 6
Висота люстри: максимальна - 625мм (осьова трубка: 200мм+300мм)
Діаметр люстри – 830 мм
Розмір кріплення до стелі – 115 мм
Джерело світла - 6 ламп Е27
Максимальна потужність лампочки 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Колір люстри: чорний
Колір плафона: чорний
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 6
Висота люстри: максимальна - 625мм (осьова трубка: 200мм+300мм)
Діаметр люстри – 830 мм
Розмір кріплення до стелі – 115 мм
Джерело світла - 6 ламп Е27
Максимальна потужність лампочки 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота люстри | максимальна — 625 мм (осьова трубка: 200 мм + 300 мм) |
| Дизайн плафона, мм | 130 |
| Діаметр люстри | 830 мм |
| Діаметр плафона | 130 мм |
| Джерело світла | 6 ламп Е27 |
| Кількість ламп | 6 |
| Колір люстри | чорний |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кількість плафонів | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Розмір кріплення | 115 мм |
| Розмір кріплення до стелі | 115 мм |
| Тип кріплення | стельова планка |
| Тип світильника | підвісний на стрижні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 633,86 ₴


