-13%

Люстра з 24 скляними плафонами, патрон G9, золота/прозора
10 778 ₴
9 376,86 ₴
- В наявності
- Код: SLF0005173
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: золото + прозорий
Кількість плафонів: 24
Розміри плафонів: 100мм, 120мм, 150мм.
Розмір люстри: 1150х300мм
Висота (макс.): 1300мм
Діаметр основи: стельове коло 100мм (1шт) + фіксатори 15мм (2шт)
Матеріал кріплення: метал
Джерело світла: 24 лампи G9
Комплектація лампочками: немає
Розмір упаковки: 102х102х21 (см)
Колір люстри: золото + прозорий
Кількість плафонів: 24
Розміри плафонів: 100мм, 120мм, 150мм.
Розмір люстри: 1150х300мм
Висота (макс.): 1300мм
Діаметр основи: стельове коло 100мм (1шт) + фіксатори 15мм (2шт)
Матеріал кріплення: метал
Джерело світла: 24 лампи G9
Комплектація лампочками: немає
Розмір упаковки: 102х102х21 (см)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1300 мм |
| Діаметр основи | стельове коло 100мм (1шт) + фіксатори 15мм (2шт) |
| Джерело світла | 24 лампи G9 |
| Кількість ламп | 24 |
| Колір люстри | золото + прозорий |
| Комплектація лампочками | немає |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кількість плафонів | 24 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Розмір люстри | 1150х300 мм |
| Розмір упаковки | 102х102х21 (см) |
| Розміри плафонів | 100 мм, 120 мм, 150 мм. |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Колір корпусу | золото |
| Цоколь | G9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 376,86 ₴

