-13%

Джерело світла: LED
Потужність: 12W
Температура світла: 4000К (нейтральний)
Діаметри кілець: 360мм / 500мм / 360мм
Матеріал кілець: пластик
Висота (регулюється): 1000-2200мм
Стельове кріплення: коло 150мм
Потужність: 12W
Температура світла: 4000К (нейтральний)
Діаметри кілець: 360мм / 500мм / 360мм
Матеріал кілець: пластик
Висота (регулюється): 1000-2200мм
Стельове кріплення: коло 150мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (регулюється) | 1000-2200мм |
| Діаметри кілець | 360 мм / 500 мм / 360 мм |
| Джерело світла | LED |
| Матеріал кілець | пластик |
| Потужність | 12W |
| Стельове кріплення | коло 150 мм |
| Температура світла | 4000К (нейтральний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 262,13 ₴


