Кількість плафонів: 1
Розмір плафона: 600*480*350 мм
Довжина кабелю: 1500 мм
Матеріал плафона: високомолекулярний полімер
Стельова основа: 120 мм
Цоколь: Е27*1
Розмір плафона: 600*480*350 мм
Довжина кабелю: 1500 мм
Матеріал плафона: високомолекулярний полімер
Стельова основа: 120 мм
Цоколь: Е27*1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1500 мм |
| Кількість плафонів | 1 |
| Матеріал плафона | високомолекулярний полімер |
| Розмір плафона | 600*480*350 мм |
| Стельова основа | 120 мм |
| Цоколь | Е27*1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 062 ₴



