-13%

Люстра з 2 скляними плафонами, патрон E27, золота/чорна
1 022 ₴
889,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0005588
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: метал + скло
Колір: золото
Колір плафона: чорний
Кількість плафонів – 2
Діаметр плафона: 120 мм
Довжина люстри: 480 мм
Висота люстри: 280 мм
Діаметр кріплення: 100мм.
Джерело світла - 2 лампи Е27
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Колір: золото
Колір плафона: чорний
Кількість плафонів – 2
Діаметр плафона: 120 мм
Довжина люстри: 480 мм
Висота люстри: 280 мм
Діаметр кріплення: 100мм.
Джерело світла - 2 лампи Е27
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота люстри | 280 мм |
| Дизайн плафона, мм | 120 |
| Діаметр кріплення | 100 мм. |
| Довжина люстри | 480 мм |
| Діаметр плафона | 120 мм |
| Джерело світла | 2 лампи Е27 |
| Кількість ламп | 2 |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кількість плафонів | 2 |
| Максимальна потужність лампочки | 40 ватів |
| Матеріал | метал + скло |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Колір корпусу | золото |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889,14 ₴


