-13%

Люстра з 4 скляними плафонами, патрон E27, чорна
2 205 ₴
1 918,35 ₴
- В наявності
- Код: SLF0005593
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: чорний
Колір плафона: чорний
Кількість плафонів – 4
Діаметр плафонів: 130мм (3 шт.), 150мм (1 шт.)
Матеріал плафона: скло
Довжина люстри – 1250 мм
Висота люстри: 750 мм ( 550 мм ; 450 мм )
Розмір кріплення до стелі – 130 мм (внутрішній)
Джерело світла - 4 лампочки Е27
Максимальна потужність лампочки 40 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Колір люстри: чорний
Колір плафона: чорний
Кількість плафонів – 4
Діаметр плафонів: 130мм (3 шт.), 150мм (1 шт.)
Матеріал плафона: скло
Довжина люстри – 1250 мм
Висота люстри: 750 мм ( 550 мм ; 450 мм )
Розмір кріплення до стелі – 130 мм (внутрішній)
Джерело світла - 4 лампочки Е27
Максимальна потужність лампочки 40 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота люстри | 750 мм (550 мм ; 450 мм ) |
| Довжина люстри | 1250 мм |
| Діаметр плафонів | 130 мм (3 шт.), 150 мм (1 шт.) |
| Джерело світла | 4 лампочки Е27 |
| Кількість ламп | 4 |
| Колір люстри | чорний |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кількість плафонів | 4 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Розмір кріплення | 130 мм |
| Розмір кріплення до стелі | 130 мм (внутрішній) |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Тип світильника | підвісний на стрижні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 918,35 ₴


