-13%

Люстра з 5 скляними плафонами, патрон E27, чорна
2 368 ₴
2 060,16 ₴
- В наявності
- Код: SLF0005595
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал
Колір: чорний + чорний
Довжина люстри – 1250 мм
Висота люстри: 580мм / 880мм (осьова трубочка: 300+300мм)
Діаметр плафонів: 130мм (4 шт.), 150мм (1 шт.)
Матеріал плафона: скло
Розмір кріплення до стелі: 130 мм (внутрішній)
Джерело світла: 5 лампочок Е27
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Комплектація лампочками: ні
Колір: чорний + чорний
Довжина люстри – 1250 мм
Висота люстри: 580мм / 880мм (осьова трубочка: 300+300мм)
Діаметр плафонів: 130мм (4 шт.), 150мм (1 шт.)
Матеріал плафона: скло
Розмір кріплення до стелі: 130 мм (внутрішній)
Джерело світла: 5 лампочок Е27
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота люстри | 580 мм / 880 мм (осьова трубочка: 300+300 мм) |
| Довжина люстри | 1250 мм |
| Діаметр плафонів | 130 мм (4 шт.), 150 мм (1 шт.) |
| Джерело світла | 5 лампочок Е27 |
| Кількість ламп | 5 |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Комплектація лампою | Немає |
| Максимальна потужність лампочки | 40 ватів |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Розмір кріплення до стелі | 130 мм (внутрішній) |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Тип світильника | підвісний на стрижні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 060,16 ₴


