-13%

Люстра з 5 скляними плафонами, патрон E27, золота/біла
2 368 ₴
2 060,16 ₴
- В наявності
- Код: SLF0005597
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра 7529906-5 GOLD+WH
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: золото
Колір плафона: білий
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів: 5
Висота люстри: 400/500/700 мм (осьова трубка: 200мм + 300мм)
Довжина люстри: 900 мм
Стельове кріплення: 100 мм
Джерело світла: 5 ламп Е27
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: золото
Колір плафона: білий
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів: 5
Висота люстри: 400/500/700 мм (осьова трубка: 200мм + 300мм)
Довжина люстри: 900 мм
Стельове кріплення: 100 мм
Джерело світла: 5 ламп Е27
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота люстри | 400/500/700 мм (осьова трубка: 200 мм + 300 мм) |
| Дизайн плафона, мм | 130 |
| Довжина люстри | 900 мм |
| Діаметр плафона | 130 мм |
| Джерело світла | 5 ламп Е27 |
| Кількість ламп | 5 |
| Колір люстри | золото |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кількість плафонів | 5 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Можливість використання лампи | LED, розжарювання, енергозберігаюча |
| Розмір кріплення | 100 мм |
| Стельове кріплення | 100 мм |
| Тип кріплення | стельове коло |
| Тип світильника | підвісний на стрижні |
| Форма лампочки | Куля G45 |
| Колір корпусу | золото |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 060,16 ₴


