-13%

LED люстра 50W(25+25W) (400), 3 режими світла
4 083 ₴
3 552,21 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0005601
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело світла: LED
Потужність: 50W (25+25W)
Висота: 430мм
Основа: 400х30мм (хрестовина 380х380мм)
Три режими (перемикаються вимикачем): теплий, холодний, нейтральний
Матеріал камінців: скло
Потужність: 50W (25+25W)
Висота: 430мм
Основа: 400х30мм (хрестовина 380х380мм)
Три режими (перемикаються вимикачем): теплий, холодний, нейтральний
Матеріал камінців: скло
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 430 мм |
| Джерело світла | LED |
| Матеріал камінців | скло |
| Потужність | 50W (25+25W) |
| Основа | 400х30 мм (хрестина 380х380 мм) |
| Три режими (перемикаються вимикачем) | теплий, холодний, нейтральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 552,21 ₴


