-13%

LED люстра 70W(35+35W) (600), чорна
2 042 ₴
1 776,54 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0005604
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело світла: LED
Потужність: 70W (35+35W)
Висота (макс.): 1600мм
Діаметри кілець: 470мм, 550мм, 600мм
Основа: 150х30мм
Матеріал камінців: акрил
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Потужність: 70W (35+35W)
Висота (макс.): 1600мм
Діаметри кілець: 470мм, 550мм, 600мм
Основа: 150х30мм
Матеріал камінців: акрил
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1600 мм |
| Діаметри кілець | 470 мм, 550 мм, 600 мм |
| Джерело світла | LED |
| Матеріал камінців | акрил |
| Потужність | 70W (35+35W) |
| Основа | 150х30мм |
| Температура світла регулюється | пульт; додаток для Android та iOS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 776,54 ₴


