-13%

LED люстра 68W(34+34W), золота
6 859 ₴
5 967,33 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0005606
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело світла: LED
Потужність: 68W (34+34W)
Висота (макс.): 1400мм
Розміри підвісів:
300х90мм
500х90мм
Основа: 200х35мм (кріплення - хрестовина)
Матеріал камінців: скло
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Потужність: 68W (34+34W)
Висота (макс.): 1400мм
Розміри підвісів:
300х90мм
500х90мм
Основа: 200х35мм (кріплення - хрестовина)
Матеріал камінців: скло
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1400 мм |
| Джерело світла | LED |
| Матеріал камінців | скло |
| Потужність | 68W (34+34W) |
| Основа | 200х35мм (кріплення - хрестовина) |
| Розміри підвісів | 300х90мм; 500х90мм |
| Температура світла регулюється | пульт; додаток для Android та iOS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 967,33 ₴


