-13%

LED люстра 60W(30+30W) (600)
5 308 ₴
4 617,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0005609
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело світла: LED
Потужність: 60W (30+30W)
Висота (макс.): 1400мм
Розміри підвіса: 630х500х90мм
Основа: 150х35мм (кріплення - хрестовина)
Матеріал камінців: скло
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Потужність: 60W (30+30W)
Висота (макс.): 1400мм
Розміри підвіса: 630х500х90мм
Основа: 150х35мм (кріплення - хрестовина)
Матеріал камінців: скло
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1400 мм |
| Джерело світла | LED |
| Матеріал камінців | скло |
| Потужність | 60W (30+30W) |
| Основа | 150х35мм (кріплення - хрестовина) |
| Розміри підвіса | 630х500х90 мм |
| Температура світла регулюється | пульт; додаток для Android та iOS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 617,96 ₴


