-13%

LED люстра 84W(42+42W), золота
8 084 ₴
7 033,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0005610
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело світла: LED
Потужність: 84W (42+42W)
Висота (макс.): 1600мм
Розміри підвісів:
430х350х90мм
630х500х90мм
Основа: 200х35мм (кріплення - хрестовина)
Матеріал камінців: скло
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Потужність: 84W (42+42W)
Висота (макс.): 1600мм
Розміри підвісів:
430х350х90мм
630х500х90мм
Основа: 200х35мм (кріплення - хрестовина)
Матеріал камінців: скло
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1600 мм |
| Джерело світла | LED |
| Матеріал камінців | скло |
| Потужність | 84W (42+42W) |
| Основа | 200х35мм (кріплення - хрестовина) |
| Розміри підвісів | 430х350х90 мм; 630х500х90 мм |
| Температура світла регулюється | пульт; додаток для Android та iOS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 033,08 ₴


