-13%

LED люстра 40W(20+20W) (400)
4 899 ₴
4 262,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0005614
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело світла: LED
Потужність: 40W (20+20W)
Висота (макс.): 1450мм
Розміри підвіса: 400х250мм
Основа: 180х40мм (планка 100мм)
Матеріал камінців: скло
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Потужність: 40W (20+20W)
Висота (макс.): 1450мм
Розміри підвіса: 400х250мм
Основа: 180х40мм (планка 100мм)
Матеріал камінців: скло
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1450 мм |
| Джерело світла | LED |
| Матеріал камінців | скло |
| Потужність | 40W (20+20W) |
| Основа | 180х40 мм (планка 100 мм) |
| Розміри підвіса | 400х250 мм |
| Температура світла регулюється | пульт; додаток для Android та iOS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 262,13 ₴


