-13%

Джерело світла: LED
Потужність: 34W (17+17W)
Висота (макс.): 1200мм
Розміри кілець:
240х30мм
480х30мм
Основа: 180х40мм (планка 120мм)
Матеріал камінців: скло
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Потужність: 34W (17+17W)
Висота (макс.): 1200мм
Розміри кілець:
240х30мм
480х30мм
Основа: 180х40мм (планка 120мм)
Матеріал камінців: скло
Температура світла регулюється:
- пульт
- додаток для Android та iOS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1200 мм |
| Джерело світла | LED |
| Матеріал камінців | скло |
| Потужність | 34W (17+17W) |
| Основа | 180х40 мм (планка 120 мм) |
| Розміри кілець | 240х30мм; 480х30мм |
| Температура світла регулюється | пульт; додаток для Android та iOS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 191,66 ₴


