-13%

LED люстра 40W (800), 3 режими світла, біла
14 208 ₴
12 360,96 ₴
- В наявності
- Код: SLF0005761
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра LED
Джерело світла: LED 40W
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
(пульт)
Діаметр підвіса: 800мм
Висота підвіса: 950мм
Довжина кабелю: 1800 мм
Матеріал каркасу: метал
Стельова основа: 150*70мм
Джерело світла: LED 40W
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
(пульт)
Діаметр підвіса: 800мм
Висота підвіса: 950мм
Довжина кабелю: 1800 мм
Матеріал каркасу: метал
Стельова основа: 150*70мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Висота підвіса | 950 мм |
| Довжина кабелю | 1800 мм |
| Діаметр підвіса | 800 мм |
| Діаметр, мм | 800 |
| Джерело світла | LED 40W |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Потужність, W | 40W |
| Стельова основа | 150*70 мм |
| Температура світла, К | регулюється |
| Тип кріплення | стельова планка |
| Три режими | теплий, холодний, нейтральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 360,96 ₴


