-13%

LED люстра 25W (600), 3 режими світла, біла
7 676 ₴
6 678,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0005763
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра LED
Джерело світла: LED 25W
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
(пульт)
Діаметр люстри: 600мм
Висота люстри: 780мм
Довжина кабелю: 1400 мм
Матеріал каркасу: метал
Стельова основа: 115*60мм
Джерело світла: LED 25W
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
(пульт)
Діаметр люстри: 600мм
Висота люстри: 780мм
Довжина кабелю: 1400 мм
Матеріал каркасу: метал
Стельова основа: 115*60мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Висота люстри | 780 мм |
| Довжина кабелю | 1400 мм |
| Діаметр люстри | 600 мм |
| Діаметр, мм | 600 |
| Джерело світла | LED 25W |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Наявність пульта | Да |
| Потужність, W | 25W |
| Стельова основа | 115 х 60 мм |
| Температура світла, К | регулюється |
| Тип кріплення | стельова планка |
| Три режими | теплий, холодний, нейтральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 678,12 ₴


