-13%

LED люстра 25W (600), 3 режими світла, біла
5 308 ₴
4 617,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0005764
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра LED
Джерело світла: LED 25W
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
(пульт)
Розмір люстри: 710*580*520мм
Довжина кабелю: 1600 мм
Матеріал каркасу: метал
Стельова основа: 220*150*40мм
Джерело світла: LED 25W
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
(пульт)
Розмір люстри: 710*580*520мм
Довжина кабелю: 1600 мм
Матеріал каркасу: метал
Стельова основа: 220*150*40мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Довжина кабелю | 1600 мм |
| Джерело світла | LED 25W |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність пульта | Да |
| Потужність, W | 25W |
| Розмір люстри | 710*580*520 мм |
| Стельова основа | 220*150*40 мм |
| Температура світла, К | регулюється |
| Тип кріплення | стельова планка |
| Три режими | теплий, холодний, нейтральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 617,96 ₴


