-13%

Світильник патрон E27 (280), чорний/хром
4 655 ₴
4 049,85 ₴
- В наявності
- Код: SLF0005981
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: метал + акрил
Колір: чорний хром
Колір плафона: чорний хром
Діаметр плафона: 280 мм
Матеріал плафона: акрил
Висота: 520мм
Діаметр основи: 115мм
Довжина провода (загальна): 1400мм
Довжина провода (до вимикача): 500мм
Джерело світла: 1 лампа Е27
Комплектація лампочками: немає
Колір: чорний хром
Колір плафона: чорний хром
Діаметр плафона: 280 мм
Матеріал плафона: акрил
Висота: 520мм
Діаметр основи: 115мм
Довжина провода (загальна): 1400мм
Довжина провода (до вимикача): 500мм
Джерело світла: 1 лампа Е27
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн плафона, мм | 280 |
| Діаметр основи | 115 мм |
| Довжина провода (до вимикача) | 500 мм |
| Довжина провода (загальна) | 1400 мм |
| Діаметр плафона | 280 мм |
| Джерело світла | 1 лампа Е27 |
| Кількість ламп | 1 |
| Комплектація лампочками | немає |
| Комплектація лампою | Немає |
| Матеріал | метал + акрил |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | акрил |
| Тип світильника | настільний |
| Колір корпусу | чорний хром |
| Колір плафона | чорний хром |
| Цоколь | E27 |
| Основні | |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 520.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 049,85 ₴


