-13%

Люстра з 16 скляними плафонами, патрон G9, чорна
6 532 ₴
5 682,84 ₴
- В наявності
- Код: SLF0006037
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра 7841020-16 GAB+BK (S)
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: срібло
Колір плафона: чорний
Діаметр плафона: 100 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 16
Висота люстри: - 350/450/650 мм (осьова трубка: 200мм + 300мм)
Довжина люстри – 900 мм
Розмір кріплення до стелі – 100 мм
Джерело світла - 16 ламп G9
Комплектація лампочками: ні
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: срібло
Колір плафона: чорний
Діаметр плафона: 100 мм
Матеріал плафона: скло
Кількість плафонів – 16
Висота люстри: - 350/450/650 мм (осьова трубка: 200мм + 300мм)
Довжина люстри – 900 мм
Розмір кріплення до стелі – 100 мм
Джерело світла - 16 ламп G9
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота люстри | 350/450/650 мм (осьова трубка: 200 мм + 300 мм) |
| Дизайн плафона, мм | 100 |
| Довжина: | 900 мм |
| Довжина люстри | 900 мм |
| Діаметр плафона | 100 мм |
| Джерело світла | 16 ламп G9 |
| Кількість ламп | 16 |
| Колір люстри | срібло |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Комплектація лампою | Немає |
| Кількість плафонів | 16 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал люстри | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Розмір кріплення | 100 мм |
| Розмір кріплення до стелі | 100 мм |
| Тип кріплення | стельова планка |
| Тип світильника | підвісний на стрижні |
| Колір корпусу | Срібний |
| Цоколь | G9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 682,84 ₴


