Настінний світильник
Матеріал люстри: метал+скло
Колір : золото
Розмір світильника (д.ш.в.): 260*150*180мм
Плафон 150 мм
Основа: 100*25мм
Тип кріплення: планка 90 мм
Матеріал кріплення: метал
Тип світильника: накладний
Джерело світла: Е27
Матеріал люстри: метал+скло
Колір : золото
Розмір світильника (д.ш.в.): 260*150*180мм
Плафон 150 мм
Основа: 100*25мм
Тип кріплення: планка 90 мм
Матеріал кріплення: метал
Тип світильника: накладний
Джерело світла: Е27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Настінний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн плафона, мм | 150 |
| Джерело світла | Е27 |
| Кількість ламп | 1 |
| Комплектація лампою | Немає |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал кріплення | метал |
| Матеріал люстри | метал+скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Основа | 100*25 мм |
| Плафон | 150 мм |
| Розмір кріплення | 100 мм |
| Розмір світильника (д.ш.в.) | 260*150*180 мм |
| Тип кріплення | планка 90 мм |
| Колір корпусу | Бронза |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653 ₴




