-13%

LED люстра 16W (1200), 3000K, бронза
3 022 ₴
2 629,14 ₴
- В наявності
- Код: SLF0006134
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра LED
Джерело світла: LED
Потужність: 16W
Температура світла: 3000K
Розмір: 1200*100 мм
Висота: 1100мм
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: бронзовий
Кріплення до стелі: 120*40мм (планка 90мм)
Тип лампи: стельова підвісна
Джерело світла: LED
Потужність: 16W
Температура світла: 3000K
Розмір: 1200*100 мм
Висота: 1100мм
Матеріал люстри: метал
Колір люстри: бронзовий
Кріплення до стелі: 120*40мм (планка 90мм)
Тип лампи: стельова підвісна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Висота | 1100 мм |
| Довжина: | 1200 мм |
| Джерело світла | LED |
| Колір люстри | бронзовий |
| Кріплення до стелі | 120*40 мм (планка 90 мм) |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал люстри | метал |
| Потужність | 16W |
| Потужність, W | 16W |
| Розмір | 1200*100 мм |
| Температура світла | 3000K |
| Температура світла, К | 3000K |
| Тип кріплення | стельова планка |
| Тип лампи | стельова підвісна |
| Колір корпусу | Бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 629,14 ₴


