-13%

LED люстра 45W (600), 3 режими світла, бронза
5 308 ₴
4 617,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0006327
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: метал + скло
Колір: бронза
Висота (макс.): 1300мм
Розміри люстри: 600х330мм
Основа: 130х40мм
Джерело світла: LED
Потужність: 45 W
Три режими: теплий, нейтральний, холодний (перемикаються вимикачем)
Колір: бронза
Висота (макс.): 1300мм
Розміри люстри: 600х330мм
Основа: 130х40мм
Джерело світла: LED
Потужність: 45 W
Три режими: теплий, нейтральний, холодний (перемикаються вимикачем)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1300 мм |
| Джерело світла | LED |
| Матеріал | метал + скло |
| Потужність | 45 W |
| Основа | 130х40мм |
| Розміри люстри | 600х330мм |
| Три режими | теплий, нейтральний, холодний (перемикаються вимикачем) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 617,96 ₴


