Джерело світла: G9 (x18)
Висота (макс.): 1300 мм
Діаметр кільця: 640 мм
Діаметр підвіса (в сборі): 750 мм
Висота підвіса (в сборі): 130мм
Плафон: 100х100 мм
Матеріал каркаса: метал
Матеріал плафонів: скло
Стельова основа: 120х25 мм (хрестовина: 110х110 мм)
Комплектація лампочками: ні
Висота (макс.): 1300 мм
Діаметр кільця: 640 мм
Діаметр підвіса (в сборі): 750 мм
Висота підвіса (в сборі): 130мм
Плафон: 100х100 мм
Матеріал каркаса: метал
Матеріал плафонів: скло
Стельова основа: 120х25 мм (хрестовина: 110х110 мм)
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1300 мм |
| Висота підвісу (в зборі) | 130мм |
| Діаметр кільця | 640 мм |
| Діаметр підвісу (в зборі) | 750 мм |
| Джерело світла | G9 (x18) |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Матеріал плафонів | стекло |
| Плафон | 100х100 мм |
| Стельова основа | 120х25 мм (хрестовина: 110х110 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 410 ₴


