-13%

Люстра з 27 скляними плафонами, патрон G9, чорна
10 125 ₴
8 808,75 ₴
- В наявності
- Код: SLF0006440
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело світла: G9 (x27)
Висота (макс.): 1400 мм
Діаметр кільця: 500 мм
Діаметр підвіса (в сборі): 600 мм
Висота підвіса (в сборі): 120 мм
Плафон: 45х90 мм
Матеріал каркаса: метал
Матеріал плафонів: скло
Стельова основа: 130х40 мм (хрестовина: 120х120 мм)
Комплектація лампочками: ні
Висота (макс.): 1400 мм
Діаметр кільця: 500 мм
Діаметр підвіса (в сборі): 600 мм
Висота підвіса (в сборі): 120 мм
Плафон: 45х90 мм
Матеріал каркаса: метал
Матеріал плафонів: скло
Стельова основа: 130х40 мм (хрестовина: 120х120 мм)
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1400 мм |
| Висота підвісу (в зборі) | 120 мм |
| Діаметр кільця | 500 мм |
| Діаметр підвісу (в зборі) | 600 мм |
| Джерело світла | G9 (x27) |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Матеріал плафонів | стекло |
| Плафон | 45х90 мм |
| Стельова основа | 130х40 мм (хрестовина: 120х120 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 808,75 ₴

