-13%

Світильник підвісний на 9 скляних плафонів, патрон G9, чорний/білий
6 941 ₴
6 038,67 ₴
- В наявності
- Код: SLF0006444
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело світла: G9 (x9)
Висота (макс.): 1650 мм
Діаметр кільця: 300 мм
Плафон:
80 мм - 3шт (чорний)
100 мм - 12 шт (9 білих + 3 чорних)
Матеріал каркаса: метал
Матеріал плафонів: скло
Стельова основа (внутрішня): 835х40х30 мм
Комплектація лампочками: ні
Висота (макс.): 1650 мм
Діаметр кільця: 300 мм
Плафон:
80 мм - 3шт (чорний)
100 мм - 12 шт (9 білих + 3 чорних)
Матеріал каркаса: метал
Матеріал плафонів: скло
Стельова основа (внутрішня): 835х40х30 мм
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1650 мм |
| Діаметр кільця | 300 мм |
| Джерело світла | G9 (x9) |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Матеріал плафонів | стекло |
| Плафон | 80 мм — 3 шт. (чорний); 100 мм - 12 шт (9 білих + 3 чорні) |
| Стельова основа (внутрішня) | 835х40х30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 038,67 ₴


