-13%

Люстра з 10 скляними плафонами, патрон E27, золота/прозора
3 266 ₴
2 841,42 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0006544
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: золото + прозорий
Кількість плафонів - 10
Висота - 400 / 500 / 700 мм (регулюється)
Центральний стрижень: дві трубки 200мм та 300мм
Діаметр люстри - 860 мм
Діаметр плафону - 130 мм (скло)
Стельове кріплення: коло 120х20мм
Джерело світла - 10 ламп Е27
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Колір люстри: золото + прозорий
Кількість плафонів - 10
Висота - 400 / 500 / 700 мм (регулюється)
Центральний стрижень: дві трубки 200мм та 300мм
Діаметр люстри - 860 мм
Діаметр плафону - 130 мм (скло)
Стельове кріплення: коло 120х20мм
Джерело світла - 10 ламп Е27
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 400 / 500 / 700 мм (регулюється) |
| Діаметр люстри | 860 мм |
| Діаметр плафона | 130 мм (скло) |
| Джерело світла | 10 ламп Е27 |
| Кількість плафонів | 10 |
| Максимальна потужність лампочки | 40 ватів |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Стельове кріплення | окружність 120х20мм |
| Колір люстри | золото + прозорий |
| Центральний стрижень | дві трубки 200 мм і 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 841,42 ₴


