-13%

Люстра з 12 скляними плафонами, патрон E27, бронза/прозора
4 083 ₴
3 552,21 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0006546
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: бронза + прозорий
Кількість плафонів: 12
Висота: 400 / 500 / 700мм (регулюється)
Центральний стрижень: дві трубки 200мм та 300мм
Діаметр люстри: 950мм
Діаметр плафону: 130мм (скло)
Стельове кріплення: коло 120мм
Джерело світла - 12 ламп Е27
Комплектація лампочками: немає
Колір люстри: бронза + прозорий
Кількість плафонів: 12
Висота: 400 / 500 / 700мм (регулюється)
Центральний стрижень: дві трубки 200мм та 300мм
Діаметр люстри: 950мм
Діаметр плафону: 130мм (скло)
Стельове кріплення: коло 120мм
Джерело світла - 12 ламп Е27
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 400 / 500 / 700 мм (регулюється) |
| Діаметр люстри | 950 мм |
| Діаметр плафона | 130 мм (скло) |
| Джерело світла | 12 ламп Е27 |
| Кількість плафонів | 12 |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Стельове кріплення | , круг 120 мм |
| Колір люстри | бронза + прозорий |
| Центральний стрижень | дві трубки 200 мм і 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 552,21 ₴


