Матеріал люстри: метал + скло
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Колір плафона: прозорий
Кількість плафонів: 4
Розміри люстри: 530х530мм
Висота: 300мм
Стельове кріплення: коло 130мм (внутрішнє коло)
Джерело світла: 4 лампи Е27
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Комплектація лампочками: ні
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Колір плафона: прозорий
Кількість плафонів: 4
Розміри люстри: 530х530мм
Висота: 300мм
Стельове кріплення: коло 130мм (внутрішнє коло)
Джерело світла: 4 лампи Е27
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр плафона | 130 мм |
| Джерело світла | 4 лампи Е27 |
| Кількість плафонів | 4 |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Максимальна потужність лампочки | 40 ватів |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | стекло |
| Стельове кріплення | круг 130 мм (внутрішній круг) |
| Розміри люстри | 530х530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 959 ₴



