-13%

Люстра з 4 скляними плафонами, патрон E27, бронза/прозора
2 123 ₴
1 847,01 ₴
- В наявності
- Код: SLF0006549
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал люстри: метал + скло
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Колір плафона: прозорий
Кількість плафонів: 4
Розміри люстри: 500х500мм
Висота: 320мм
Стельове кріплення: коло 130мм (внутрішнє коло)
Джерело світла: 4 лампи Е27
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Комплектація лампочками: ні
Діаметр плафона: 130 мм
Матеріал плафона: скло
Колір плафона: прозорий
Кількість плафонів: 4
Розміри люстри: 500х500мм
Висота: 320мм
Стельове кріплення: коло 130мм (внутрішнє коло)
Джерело світла: 4 лампи Е27
Максимальна потужність лампочки: 40 Ватт
Комплектація лампочками: ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір плафона | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр плафона | 130 мм |
| Джерело світла | 4 лампи Е27 |
| Кількість плафонів | 4 |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Максимальна потужність лампочки | 40 ватів |
| Матеріал люстри | метал + скло |
| Матеріал плафона | стекло |
| Стельове кріплення | круг 130 мм (внутрішній круг) |
| Розміри люстри | 500х500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 847,01 ₴


