-13%

LED люстра 74W(37+37W) (500), 3 режими світла
4 899 ₴
4 262,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0006552
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра світлодіодна 781P4028 (500) LWD
Джерело світла: LED
Потужність: 74W (37+37W)
Висота (макс.): 950мм
Розміри підвіса: 500х65мм
Матеріал підвіса: метал+пластик
Стельове кріплення: 130х40мм (метал)
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
Пульт
Джерело світла: LED
Потужність: 74W (37+37W)
Висота (макс.): 950мм
Розміри підвіса: 500х65мм
Матеріал підвіса: метал+пластик
Стельове кріплення: 130х40мм (метал)
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
Пульт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 950 мм |
| Джерело світла | LED |
| Матеріал підвісу | метал + пластик |
| Потужність | 74W (37+37W) |
| Стельове кріплення | 130х40мм (метал) |
| Розміри підвісу | 500х65мм |
| Три режими | теплий, холодний, нейтральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 262,13 ₴


