-13%

LED люстра 70W(35+35W) (480), 3 режими світла
4 573 ₴
3 978,51 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0006556
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра світлодіодна 781P3958 (480) LWD
Колір люстри: світле дерево
Джерело світла: LED
Потужність: 70W (35+35W)
Висота (макс.): 950мм
Розміри підвіса: 480х80мм
Матеріал підвіса: метал+пластик
Стельове кріплення: 130х35мм (метал)
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
Пульт
Колір люстри: світле дерево
Джерело світла: LED
Потужність: 70W (35+35W)
Висота (макс.): 950мм
Розміри підвіса: 480х80мм
Матеріал підвіса: метал+пластик
Стельове кріплення: 130х35мм (метал)
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
Пульт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 950 мм |
| Джерело світла | LED |
| Матеріал підвісу | метал + пластик |
| Потужність | 70W (35+35W) |
| Стельове кріплення | 130х35мм (метал) |
| Розміри підвісу | 480х80мм |
| Три режими | теплий, холодний, нейтральний |
| Колір люстри | світле дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 978,51 ₴


