-13%

LED люстра 74W(37+37W) (500), 3 режими світла, біла
4 410 ₴
3 836,70 ₴
- В наявності
- Код: SLF0006557
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра світлодіодна 781P3955 (500) WH+LWD
Колір люстри: білий (зовні) + світле дерево (всередині)
Джерело світла: LED
Потужність: 74W (37+37W)
Висота (макс.): 950мм
Розміри підвіса: 500х90мм
Матеріал підвіса: метал+пластик
Стельове кріплення: 130х35мм (метал)
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
Пульт
Колір люстри: білий (зовні) + світле дерево (всередині)
Джерело світла: LED
Потужність: 74W (37+37W)
Висота (макс.): 950мм
Розміри підвіса: 500х90мм
Матеріал підвіса: метал+пластик
Стельове кріплення: 130х35мм (метал)
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
Пульт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 950 мм |
| Джерело світла | LED |
| Матеріал підвісу | метал + пластик |
| Потужність | 74W (37+37W) |
| Стельове кріплення | 130х35мм (метал) |
| Розміри підвісу | 500х90мм |
| Три режими | теплий, холодний, нейтральний |
| Колір люстри | білий (зовнішній) + світле дерево (всередині) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 836,70 ₴


