-13%

LED люстра 80W(40+40W) (520), 3 режими світла
4 899 ₴
4 262,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0006560
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра світлодіодна 781P2919 (520) DWD
Колір люстри: темне дерево
Джерело світла: LED
Потужність: 80W (40+40W)
Висота (макс.): 950мм
Розміри підвіса: 520х70мм
Матеріал підвіса: пластик
Стельове кріплення: 160х35мм (метал) (планка 155мм)
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
Пульт
Колір люстри: темне дерево
Джерело світла: LED
Потужність: 80W (40+40W)
Висота (макс.): 950мм
Розміри підвіса: 520х70мм
Матеріал підвіса: пластик
Стельове кріплення: 160х35мм (метал) (планка 155мм)
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
Пульт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 950 мм |
| Джерело світла | LED |
| Матеріал підвісу | пластик |
| Потужність | 80W (40+40W) |
| Стельове кріплення | 160х35мм (метал) (планка 155 мм) |
| Розміри підвісу | 520х70мм |
| Три режими | теплий, холодний, нейтральний |
| Колір люстри | темне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 262,13 ₴


