-13%

LED люстра 44W(22+22W) (460), 3 режими світла, біла
3 838 ₴
3 339,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0006561
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра світлодіодна 781P2917 (460) WH+LWD
Колір люстри: білий (зовні) + світле дерево (всередині)
Джерело світла: LED
Потужність: 44W (22+22W)
Висота (макс.): 1050мм
Розміри підвіса: 460х150мм
Матеріал підвіса: пластик
Стельове кріплення: 130х40мм (метал)
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
Пульт
Колір люстри: білий (зовні) + світле дерево (всередині)
Джерело світла: LED
Потужність: 44W (22+22W)
Висота (макс.): 1050мм
Розміри підвіса: 460х150мм
Матеріал підвіса: пластик
Стельове кріплення: 130х40мм (метал)
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
Пульт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1050 мм |
| Джерело світла | LED |
| Матеріал підвісу | пластик |
| Потужність | 44W (22+22W) |
| Стельове кріплення | 130х40мм (метал) |
| Розміри підвісу | 460х150 мм |
| Три режими | теплий, холодний, нейтральний |
| Колір люстри | білий (зовнішній) + світле дерево (всередині) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 339,06 ₴


