-13%

LED люстра 90W(45+45W) (600), 3 режими світла
4 655 ₴
4 049,85 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0006567
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра світлодіодна 781P2291 (600) LWD
Колір люстри: світле дерево
Джерело світла: LED
Потужність: 90W (45+45W)
Висота (макс.): 950мм
Розміри підвіса: 600х60мм
Матеріал підвіса: пластик
Стельове кріплення: 160х35мм (метал)
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
Пульт
Колір люстри: світле дерево
Джерело світла: LED
Потужність: 90W (45+45W)
Висота (макс.): 950мм
Розміри підвіса: 600х60мм
Матеріал підвіса: пластик
Стельове кріплення: 160х35мм (метал)
Три режими: теплий, холодний, нейтральний
Пульт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 950 мм |
| Джерело світла | LED |
| Матеріал підвісу | пластик |
| Потужність | 90W (45+45W) |
| Стельове кріплення | 160х35мм (метал) |
| Розміри підвісу | 600х60мм |
| Три режими | теплий, холодний, нейтральний |
| Колір люстри | світле дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 049,85 ₴


