-13%

LED люстра 20W (400), бронза
4 410 ₴
3 836,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0006574
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра 78103970 (400) AB
Джерело світла: LED
Потужність: 20W
Температура світла (не перемикається):
- теплий (верхнє кільце)
- нейтральний (нижнє кільце)
Висота (макс.): 1300мм (кабель 850мм)
Розміри підвіса:
висота 410мм
верхнє кільце 150мм
нижнє кільце 420мм
Кріплення: 120х35мм (планка 110мм)
Матеріал люстри: метал + нитка (верхне кільце - акрил; нижнє кільце - силікон)
Колір люстри: бронза
Джерело світла: LED
Потужність: 20W
Температура світла (не перемикається):
- теплий (верхнє кільце)
- нейтральний (нижнє кільце)
Висота (макс.): 1300мм (кабель 850мм)
Розміри підвіса:
висота 410мм
верхнє кільце 150мм
нижнє кільце 420мм
Кріплення: 120х35мм (планка 110мм)
Матеріал люстри: метал + нитка (верхне кільце - акрил; нижнє кільце - силікон)
Колір люстри: бронза
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1300 мм (кабель 850 мм) |
| Висота | 410 мм |
| Джерело світла | LED |
| Кріпити | 120х35мм (планка 110 мм) |
| Матеріал люстри | метал + нитка (верхнє кільце — акрил; нижнє кільце — силікон) |
| Потужність | 20W |
| Температура світла (не перемикається) | тепле (верхнє кільце); нейтральне (нижнє кільце) |
| Колір люстри | бронза |
| верхнє кільце | 150 мм |
| спіднє кільце | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 836,70 ₴


