-13%

LED люстра 24W(12+12W) (410), 3 режими світла, чорна/біла
3 185 ₴
2 770,95 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0006580
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра 781PL3953 (410) BK+WH
Джерело світла: LED
Потужність: 24W (12+12W)
Висота (макс.): 1000мм
Розміри підвіса: 410х120мм
Матеріал підвіса: фетр + пластик
Колір люстри: чорний (зовні) + білий (всередині)
Стельове кріплення: 150х35мм (метал)
Три режими: теплий, холодний, нейтральний (перемикаються вимикачем)
Джерело світла: LED
Потужність: 24W (12+12W)
Висота (макс.): 1000мм
Розміри підвіса: 410х120мм
Матеріал підвіса: фетр + пластик
Колір люстри: чорний (зовні) + білий (всередині)
Стельове кріплення: 150х35мм (метал)
Три режими: теплий, холодний, нейтральний (перемикаються вимикачем)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1000 мм |
| Джерело світла | LED |
| Матеріал підвісу | фетр + пластик |
| Потужність | 24W (12+12W) |
| Стельове кріплення | 150х35мм (метал) |
| Розміри підвісу | 410х120мм |
| Три режими | теплий, холодний, нейтральний (перемикаються вимикачем) |
| Колір люстри | чорний (зовнішній) + білий (всередині) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 770,95 ₴


