-13%

LED люстра 42W(21+21W) (400), 3 режими світла, чорна/золота
3 430 ₴
2 984,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0006581
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра 781PL3956 (400) BK+GD
Джерело світла: LED
Потужність: 42W (21+21W)
Висота (макс.): 1800мм
Розміри підвіса: 400х200мм
Матеріал підвіса: пластик
Колір люстри: чорний (зовні) + золото (всередині)
Стельове кріплення: 130х35мм (метал)
Три режими: теплий, холодний, нейтральний (перемикаються вимикачем)
Джерело світла: LED
Потужність: 42W (21+21W)
Висота (макс.): 1800мм
Розміри підвіса: 400х200мм
Матеріал підвіса: пластик
Колір люстри: чорний (зовні) + золото (всередині)
Стельове кріплення: 130х35мм (метал)
Три режими: теплий, холодний, нейтральний (перемикаються вимикачем)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1800 мм |
| Джерело світла | LED |
| Матеріал підвісу | пластик |
| Потужність | 42W (21+21W) |
| Стельове кріплення | 130х35мм (метал) |
| Розміри підвісу | 400 х 200 мм |
| Три режими | теплий, холодний, нейтральний (перемикаються вимикачем) |
| Колір люстри | чорний (зовнішній) + золото (всередині) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 984,10 ₴


