-13%

LED люстра 24W(12+12W) (300), 3 режими світла, біла
2 287 ₴
1 989,69 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0006584
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра
Джерело світла: LED
Потужність: 24W (12+12W)
Висота (макс.): 1050мм
Розміри підвіса: 300х150мм
Матеріал підвіса: пластик
Колір люстри: білий
Стельове кріплення: 130х35мм (метал)
Три режими: теплий, холодний, нейтральний (перемикаються вимикачем)
Джерело світла: LED
Потужність: 24W (12+12W)
Висота (макс.): 1050мм
Розміри підвіса: 300х150мм
Матеріал підвіса: пластик
Колір люстри: білий
Стельове кріплення: 130х35мм (метал)
Три режими: теплий, холодний, нейтральний (перемикаються вимикачем)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1050 мм |
| Джерело світла | LED |
| Матеріал підвісу | пластик |
| Потужність | 24W (12+12W) |
| Стельове кріплення | 130х35мм (метал) |
| Розміри підвісу | 300х150 мм |
| Три режими | теплий, холодний, нейтральний (перемикаються вимикачем) |
| Колір люстри | білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989,69 ₴


