-13%

Настінне бра 20W(10+10W) (450), 3 режими світла, бронза
1 389 ₴
1 208,43 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0006589
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний настінний світильник 786AM6039 (450) AB
Джерело світла: LED
Потужність: 20W (10+10W)
Три режими: теплий, холодний, нейтральний (перемикаються вимикачем)
Розміри світильника: 140х450мм
Відступ від стіни: 80мм
Діаметр трубки: 20мм
Основа: 80х80мм
Матеріал люстри: метал + пластик
Колір: бронза
Джерело світла: LED
Потужність: 20W (10+10W)
Три режими: теплий, холодний, нейтральний (перемикаються вимикачем)
Розміри світильника: 140х450мм
Відступ від стіни: 80мм
Діаметр трубки: 20мм
Основа: 80х80мм
Матеріал люстри: метал + пластик
Колір: бронза
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр трубки | 20 мм |
| Джерело світла | LED |
| Матеріал люстри | метал + пластик |
| Потужність | 20W (10+10W) |
| Основа | 80х80мм |
| Відступ від стіни | 80 мм |
| Розміри світильника | 140х450мм |
| Три режими | теплий, холодний, нейтральний (перемикаються вимикачем) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 208,43 ₴


