-13%

Настінне бра 14W (600), 3 режими світла, чорне
1 144 ₴
995,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0006591
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний настінний світильник 786AM868 (600) BK
Джерело світла: LED
Потужність: 14W
Три режими: теплий, холодний, нейтральний (перемикаються вимикачем)
Підсвітка (на основі): тільки тепле світло
Розміри світильника: 605х140мм
Відступ від стіни: 85мм
Основа: 75х140х45мм (планка 67мм)
Матеріал люстри: метал + силікон
Колір: чорний
Джерело світла: LED
Потужність: 14W
Три режими: теплий, холодний, нейтральний (перемикаються вимикачем)
Підсвітка (на основі): тільки тепле світло
Розміри світильника: 605х140мм
Відступ від стіни: 85мм
Основа: 75х140х45мм (планка 67мм)
Матеріал люстри: метал + силікон
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело світла | LED |
| Матеріал люстри | метал + силікон |
| Потужність | 14W |
| Основа | 75х140х45мм (планка 67 мм) |
| Відступ від стіни | 85 мм |
| Подсветка (на основе) | тільки тепле світло |
| Розміри світильника | 605х140мм |
| Три режими | теплий, холодний, нейтральний (перемикаються вимикачем) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995,28 ₴






