-13%

Підвісний дизайнерський світильник патрон E27 (680), білий
8 084 ₴
7 033,08 ₴
- В наявності
- Код: SLF0006669
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвіс декоративний 909XL3629 (680) WH
Колір: білий
Висота (макс.): 1300мм
Довжина кабеля (до основи): 680мм
Розміри підвіса: 580х300х630мм
Матеріал плафона: високомолекулярний полімер
Стельове кріплення: планка 380х55х25мм
Джерело світла: 2 лампи Е27
Комплектація лампочками: немає
Колір: білий
Висота (макс.): 1300мм
Довжина кабеля (до основи): 680мм
Розміри підвіса: 580х300х630мм
Матеріал плафона: високомолекулярний полімер
Стельове кріплення: планка 380х55х25мм
Джерело світла: 2 лампи Е27
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1300 мм |
| Довжина кабелю (до основи) | 680 мм |
| Джерело світла | 2 лампи Е27 |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Матеріал плафона | високомолекулярний полімер |
| Стельове кріплення | планка 380х55х25мм |
| Розміри підвісу | 580х300х630мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 033,08 ₴


