-13%

Підвісний дизайнерський світильник патрон G9 (320), сірий
3 511 ₴
3 054,57 ₴
- Готово до відправки
- Код: SLF0006691
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвіс декоративний 909XL3597 (320) GREY
Колір: сірий
Висота (макс.): 1450мм
Довжина кабеля: 1100мм
Розміри підвіса: 330х270х350мм
Матеріал підвіса: високомолекулярний полімер
Плафон: 100мм (скло)
Стельове кріплення: коло 100мм
Джерело світла: 1 лампа G9
Комплектація лампочками: немає
Колір: сірий
Висота (макс.): 1450мм
Довжина кабеля: 1100мм
Розміри підвіса: 330х270х350мм
Матеріал підвіса: високомолекулярний полімер
Плафон: 100мм (скло)
Стельове кріплення: коло 100мм
Джерело світла: 1 лампа G9
Комплектація лампочками: немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 1450 мм |
| Довжина кабелю | 1100 мм |
| Джерело світла | 1 лампа G9 |
| Комплектація лампочками | Немає |
| Матеріал підвісу | високомолекулярний полімер |
| Плафон | 100 мм (скло) |
| Стельове кріплення | круг 100 мм |
| Розміри підвісу | 330х270х350мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 054,57 ₴


